Wakacje to czas, kiedy chętnie wyjeżdżamy i poznajemy zakątki bliskie i dalekie. Z przyjemnością zapraszamy najmłodszych do wzięcia udziału w wycieczce do Nadleśnictwa Rokita.
Wyjazd organizujemy w dniu 9 lipca br. (czwartek), zbiórka: godz. 9.30, plac szkolny w Golczewie. Powrót planowany ok. 13:30. W ramach wyjazdu każdy uczestnik ma zapewniony bezpłatny udział, wyżywienie (napoje, przekąski, kiełbaski), transport i ubezpieczenie.
W programie naszego spotkania, oprócz wizyty w tym urokliwym zakątku, czeka na Was mnóstwo leśnych atrakcji! Wspólnie będziemy:
• Odkrywać tajemnice szkółki leśnej i uczyć się zakładania łąk kwietnych.
• Tworzyć i majsterkować podczas warsztatów budowania domków dla owadów.
• Bawić się i integrować w trakcie przygotowanych gier i animacji.
Na zakończenie rozpalimy tradycyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dodatkowo dla każdego uczestnika przygotowaliśmy upominek – ekologiczną niespodziankę!
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo.
Współorganizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie oraz Nadleśnictwo Rokita.
Zapisy i szczegóły wyjazdu pod numerem telefonu: 512 786 445.
Realizacja wydarzenia odbędzie się dzięki programowi SpołecznikNa5!
Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.